Wed. Jun 19th, 2024


  • Iets wilds en wonderbaarlijks

    Something Wild and Wonderful door Anita Kelly

    AANBEVOLEN: Something Wild and Wonderful door Anita Kelly is $ 2,99! Carrie las dit en gaf het een A-:

    Ik hield van Something Wild and Wonderful, een zoete romance tussen twee mannen die elkaar ontmoeten tijdens het wandelen over de Pacific Crest Trail (PCT). Ik vond het een mooi geschreven, grappig, warm, ontroerend, krachtig en sexy verhaal.

    Van de auteur van Liefde en andere rampen komt een glinsterende rom-com van Grumpy with the Sun, met de meeslepende reis van twee mannen door de wildernis van het noordwesten.

    Wanneer Alexei Lebedev eindelijk uit de kast komt voor zijn conservatieve gemeenschap, Nee goed gaan. Zo belandde hij op de ruige Pacific Crest Trail, in de hoop een nieuw leven te ontdekken op de duizenden kilometers die nodig waren om de beroemde wandeling af te leggen. Hij is voorbereid op ratelslangen, bellen en maanden eenzaamheid. Waar hij niet op voorbereid is, is de zonnestraal genaamd Ben Caravalho.

    Charismatisch en extravert, Ben’s persoonlijkheid en aanstekelijke lach zijn het tegenovergestelde van Alexei’s rustige en gereserveerde houding. Maar hoe vastbesloten Alexei ook is om het pad alleen te bewandelen, het lijkt erop dat hij en Ben zich tot elkaar aangetrokken voelen. Door besneeuwde oversteekplaatsen en close quarters met coyotes komt Alexei steeds dichter bij het binnenlaten van Ben. Terwijl Alexei hoort over Ben’s liefdevolle familie en ondersteunende vrienden, begint hij te proeven hoe familie en verbondenheid echt kunnen zijn. Maar net als Alexei zijn verdediging begint te laten zakken, wekt een plotselinge verandering van plannen zijn angsten op – en hij moet ontdekken of hij de moed heeft om iets nog enger onder ogen te zien dan het minder bewandelde pad: zichzelf laten vallen.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!

  • Een geschenk van bloed

    Een bruidsschat van bloed door ST Gibson

    Een geschenk van bloed door ST Gibson is $ 2,99! Dit is een Sapphic Gothic-romance waaraan is gekoppeld Dracula. Ik geloof dat het oorspronkelijk alleen elektronisch was en daarna een succesvolle gedrukte release kreeg.

    Deze sensationele roman vertelt het duistere en verleidelijke verhaal van Dracula’s eerste bruid, Constanta.

    Dit is mijn laatste liefdesbrief aan jou, hoewel sommigen het een bekentenis noemen. . .

    Constanta wordt van de rand van de dood gered door een mysterieuze vreemdeling en verandert van een middeleeuws boerenmeisje in een bruid die geschikt is voor een eeuwige koning. Maar wanneer Dracula een sluwe aristocraat en een hongerige kunstenaar in zijn web van passie en bedrog trekt, realiseert Constant zich dat zijn geliefde tot verschrikkelijke dingen in staat is.

    Ze vindt troost in de armen van haar rivaliserende consorten en begint de duistere geheimen van haar man te ontrafelen. Nu de levens van iedereen van wie ze houdt op het spel staat, zal Constanta moeten kiezen tussen haar eigen vrijheid en haar liefde voor haar man. Maar banden die door bloed zijn gesmeed, kunnen alleen door de dood worden verbroken.

    “Een duizelingwekkende nachtmerrie van een roman die je pijn doet, boos en uiteindelijk hoopvol maakt.” —Hannah Witten, New York Times bestsellerauteur van Voor de Wolf

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!

  • Jana wordt wild

    Jana wordt gek van Farah Heron

    Jana wordt wild door Farah Heron is $ 3,99! Dit is het nieuwste van Heron en werd aanbevolen op Hide Your Wallet. Ik herinner me dat Sarah nieuwsgierig was naar de setting. Heeft een van jullie dit gekregen?

    De veelgeprezen auteur van Accidentally Engaged levert een heerlijke romantische komedie over een vrouw die haar perfecte imago probeert af te schudden op een bestemmingshuwelijk met hilarische – en hartverwarmende – resultaten die perfect zijn voor fans van Abby Jimenez en Jasmine Guillory.

    Jana Suleiman paste er nooit bij – iedereen vindt haar altijd te afstandelijk, te aardig, te perfect. De enige keer dat ze uit haar comfortzone stapte, eindigde ze met een gebroken hart en een baby op komst. Aaa en les geleerd. Nu is ze het bruidsmeisje op een bruiloft in het Serengeti National Park, en zowat iedereen die ze kent zal daar zijn. Je vijfjarige dochter. Haar moeder. Haar vrienden. Zelfs je potentiële nieuwe baas. En natuurlijk (want wie houdt er niet van verrassingen!) haar bloedmooie maar onbetrouwbare ex.

    Gelukkig is Anil Malek een geweldige vader, ook al heeft Jana hem niet vergeven dat hij al die jaren geleden tegen haar heeft gelogen. Vastbesloten om te laten zien dat hij geen effect op haar heeft, bedenken zij en de bruidsmeisjes een lijst om Jana de week door te helpen. Karaoke zingen? Veilig. Je dansroutine op de middelbare school uitvoeren voor vreemden? Alles goed. Maar hoe meer ze op haar hoede is, hoe minder bescherming ze heeft tegen haar aantrekkingskracht op Anil. En Jana realiseert zich al snel dat het één ding is om op de wilde kant te lopen. . . het is iets heel anders om weer verliefd te worden op je ex.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!

  • zeven dagen in juni

    Zeven dagen in juni door Tia Williams

    zeven dagen in juni door Tia Williams is $ 2,99! Een van de andere romans van Williams krijgt een Netflix-aanpassing en ik vraag me af of deze verkoop daarmee samenvalt. Ik herinner me dat het goed werkte als een toegangsboek voor mensen om hedendaagse romantiek te ervaren.

    Zeven dagen om verliefd te worden, vijftien jaar om te vergeten en zeven dagen om alles terug te krijgen… Van de auteur van de perfecte ontdekkingdit is een geestige, romantische en supersexy nieuwe romance van twee schrijvers en hun tweede kans op liefde.

    De Brooklynite Eva Mercy is een alleenstaande moeder en bestseller-eroticaschrijver die van alle kanten druk voelt. Shane Hall is een teruggetrokken, raadselachtige, bekroonde literaire auteur die tot ieders verbazing in New York verschijnt.

    Wanneer Shane en Eva elkaar onverwachts ontmoeten op een literair evenement, vliegen de vonken over, niet alleen hun begraven trauma’s uit het verleden, maar ook de wenkbrauwen van de zwarte New Yorkse literatuur. Wat niemand weet, is dat tieners Eva en Shane twintig jaar geleden een krankzinnige en verzengende week smoorverliefd waren. Ze doen misschien alsof alles nu in orde is, maar ze kunnen hun chemie niet ontkennen – of het feit dat ze elkaar sindsdien in het geheim in hun boeken hebben geschreven.

    In de komende zeven dagen, midden in een hete zomer in Brooklyn, komen Eva en Shane weer bij elkaar, maar Eva weet niet zeker hoe ze de man kan vertrouwen die haar hart brak, en ze moet hem uit New York krijgen om haar leven te redden. kan terug gaan. naar normaal. Maar voordat Shane weer verdwijnt, zijn er een paar vragen die ze beantwoord moet hebben. . .

    Met haar scherpe observaties over het zwarte leven en de toestand van het moderne moederschap, evenals de gevolgen van moederloosheid, zeven dagen in juni het is afwisselend humoristisch, warm en diep sensueel.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!



  • Source by rezal

    By Orville Anderson

    Professional Writer | Published Author | Wordsmith | Lover of Literature | Crafting stories that captivate and inspire | Seeking to connect with fellow wordsmiths and literary enthusiasts | Let's embark on a journey through the power of words | #Writer #Author #LiteratureLover