Mon. Feb 26th, 2024


  • halve ziel

    Halve Ziel door Olivia Atwater

    halve ziel door Olivia Atwater is $ 2,99! Dit is boek één binnen Regentschap Sprookjes de serie en de daaropvolgende boeken in de serie werden vermeld in de nieuwste Hide Your Wallet. Er is nog een YA vs. Ook volwassen voor deze. Ik geloof dat hier geen seksuele inhoud in zit.

    “Grillig, geestig en vol charme” (India Holton), het heerlijke debuut van Olivia Atwater neemt je mee naar een magische versie van Regency England, waar het enige dat nieuwsgieriger is dan een fee een moeder is die aan trouwen denkt. !

    Het is moeilijk om een ​​man te vinden in Regency England als je een jonge vrouw bent met maar een halve ziel.

    Sinds Theodora Ettings door een fee is vervloekt, voelt ze geen angst of schaamte – een ongelukkige toestand die haar vatbaar maakt voor onbedoelde schandalen. Dora hoopt tijdens het Londense seizoen een rustige, verstandige bloem te zijn – maar wanneer Elias Wilder, de vreemde, knappe en uiterst ongemanierde Sorcerer Lord, haar toestand ontdekt, wordt ze meegesleept in eigenaardige en gevaarlijke sprookjesaffaires.

    Als haar reputatie zowel de vloek als haar plotselinge connectie met de minst geliefde man van de samenleving kan overleven, dan kunnen zij en haar familie nog steeds hun rechtmatige plaats in de wereld herwinnen. Maar hoe meer Dora met Elias doorbrengt, hoe meer ze begint te vermoeden dat iemand echt verliefd kan worden, zelfs met slechts een halve ziel.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!

  • roekeloze meisjes

    Reckless Girls van Rachel Hawkins

    roekeloze meisjes door Rachel Hawkins is $ 2,99! Typisch, Elyse noemt de thrillers van Hawkins in Hide Your Wallet. Heb je de Hawkins-thrillers geprobeerd?

    In New York Times bestsellerauteur van De vrouw boven komt een heerlijk kwaadaardige gotische thriller, die zich afspeelt op een afgelegen eiland in de Stille Oceaan met een duistere geschiedenis, voor fans van Lucy Foley en Ruth Ware.

    Wanneer Lux McAllister en haar vriend, Nico, worden ingehuurd om twee vrouwen mee te nemen naar een afgelegen eiland in de Stille Zuidzee, lijkt dat de kans van hun leven. Lux zit vast in een uitzichtloze baan in Hawaï en wil de wereld rondreizen na een familietragedie. naar Susanna en ging op avontuur. Ze krijgt ook snel een band met haar passagiers, beste studievrienden Bretagne en Amma. Beide vrouwen zeggen buiten de gebaande paden te willen gaan. Maar net als Lux kunnen ze andere redenen hebben om te ontsnappen.

    Meroe Island, gloeiend aan de horizon na dagen op zee, is het paradijs waar het kwartet op heeft gewacht, ondanks een mysterieuze geschiedenis van scheepswrakken, kannibalisme en zelfs geruchten over moord. Maar wat ze niet hadden verwacht, is een andere boot ontdekken die al voor anker ligt op de zandige oevers van Meroe. de eigenaren van blauwe lucht, Jake en Eliza zijn een echt gouden stel: mooi, relaxt en, als hun strakke catamaran en goed gevulde bar een indicatie zijn, rijk. Nu een groep van zes, settelen de nieuwe vrienden zich om het exotische eilandleven en de sereniteit van volledig off-grid te ervaren. Lux heeft al jaren niet meer het gevoel dat ze ergens thuishoort, maar hier op Meroe, met deze vrije geesten, heeft ze eindelijk een gevoel van vrede.

    Maar met de komst van een sluwe vreemdeling die alleen zeilt op zoek naar een duisterder soort plezier, wordt het evenwicht van de groep verstoord. Al snel beginnen er barsten te verschijnen: het lijkt erop dat Brittany en Amma niet helemaal eerlijk zijn geweest tegen Lux over hun verleden – en misschien ook niet tegen elkaar. En hoewel Jake en Eliza de perfecte match lijken, begint de rotsachtige geschiedenis van hun relatie weer boven water te komen en zijn hun redenen om naar Meroe te zeilen misschien niet zo onschuldig als ze op het eerste gezicht lijken.

    Wanneer duidelijk wordt dat de groep nog meer geïsoleerd is van de beschaving dan ze aanvankelijk dachten, begint het te voelen alsof het eiland zelf hen nadert. En wanneer een persoon verdwijnt en een ander dood wordt aangetroffen, begint Lux zich af te vragen of een van hen het eiland levend zal overleven.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!

  • hol koninkrijk

    Hollow Kingdom van Kira Jane Buxton

    AANBEVOLEN: hol koninkrijk door Kira Jane Buxton is $ 2,99! Carrie gaf deze een A-, maar waarschuwt dat het zeker geen romance is. Bekijk zeker haar recensie om te zien of dit boek iets voor jou is:

    Dit boek brak mijn hart, maar maakte me ook zo blij.

    Een kraai als huisdier vecht om de mensheid te redden van een apocalyps in dit hilarische debuut van een baanbrekende literaire auteur.

    ST, een getemde kraai, is een vogel van eenvoudige genoegens: rondhangen met zijn eigenaar, Grote Jim, beledigingen uitwisselen met de wilde kraaien van Seattle (die idioten), en genieten van het beste voedsel dat de mensheid te bieden heeft: Cheetos®.

    Dan valt de oogbol van Grote Jim uit zijn hoofd en ST begint te voelen dat er iets niet klopt. Zijn meest beproefde remedies – van bier dat via de snavel wordt bezorgd tot de kwijlende genegenheid van Grote Jims trouwe maar domme hond Dennis – kunnen Grote Jims slopende ziekte niet genezen. ST heeft geen andere keuze dan zijn oude leven op te geven en zich in een wilde en angstaanjagende nieuwe wereld te wagen met zijn trouwe paard Dennis, waar hij ontdekt dat de buren elkaar opeten en de plaatselijke fauna gevuld is met geruchten over gevaarlijke nieuwe roofdieren. ronddwalen in Seattle. Het uitsterven van de mensheid is blijkbaar aangebroken, en de enige die vastbesloten is om het te redden, is een grofgebekte kraai wiens kennis van de wereld om hem heen voortkomt uit zijn tv-kijkende opvoeding.

    hol koninkrijk is een humoristische, grootmoedige en eindeloos mooie ravotten door de apocalyps en de wereld die daarna komt, waar zelfs een lafhartige kraai een held kan worden.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!

  • hol huis

    House of Hollow van Krystal Sutherland

    hol huis van Krystal Sutherland kost $ 2,99! Ik noemde deze in een release van Hide Your Wallet. YA had in die tijd veel interessante horror-releases.

    Een donker en bochtig modern sprookje waarin drie zussen ontdekken dat ze niet helemaal zijn wat ze lijken en dat er van de ene op de andere dag slechte dingen gebeuren.

    Iris Hollow en haar twee oudere zussen zijn zonder twijfel raar. Sinds ze als kinderen uit een straat in een buitenwijk van Schotland zijn verdwenen, om een ​​maand later terug te keren zonder zich te herinneren wat er met hen is gebeurd, lijken vreemde en mysterieuze gebeurtenissen in hun kielzog te volgen. En ze zijn aan het veranderen. Eerst werd haar donkere haar wit. Toen werden haar blauwe ogen langzaam zwart. Ze hebben een onverzadigbare eetlust, maar ze komen nooit aan. Mensen vinden ze verontrustend bedwelmend, ondraaglijk mooi en onverklaarbaar gevaarlijk.

    Maar nu, tien jaar later, doet de zeventienjarige Iris Hollow er alles aan om erbij te horen en op tijd af te studeren – iets wat haar twee beroemde en glamoureuze oudere zussen, Gray en Vivi, nooit hebben kunnen doen. Maar wanneer Gray spoorloos verdwijnt en bizarre aanwijzingen achterlaat over wat er mogelijk is gebeurd, moeten Iris en Vivi hun laatste dagen volgen. Ze zijn niet de enigen die naar haar op zoek zijn. Terwijl ze worstelen met het bovennatuurlijke, realiseren ze zich dat het verhaal dat hun is verteld over hun verleden aan het ontrafelen is en dat de wereld die hen tien jaar geleden ogenschijnlijk ongedeerd terugbracht, hen misschien gewoon terug naar huis roept.

    Toevoegen aan Goodreads-leeslijst →

    Dit boek is te koop bij:

    Als Amazon Associate verdienen we op in aanmerking komende aankopen.

    We kunnen ook gelieerde links gebruiken in onze berichten. Bedankt!



  • Source by rezal

    By Orville Anderson

    Professional Writer | Published Author | Wordsmith | Lover of Literature | Crafting stories that captivate and inspire | Seeking to connect with fellow wordsmiths and literary enthusiasts | Let's embark on a journey through the power of words | #Writer #Author #LiteratureLover