Site icon aguaspatagonicas

De Superman-film van James Gunn krijgt nieuwe plotdetails

DC Studios-directeur en co-CEO James Gunn onthulde onlangs dat hij een nieuwe aan het schrijven was Superman film en dat Henry Cavill er niet in zou zitten. Nu heeft de filmmaker meer informatie gegeven over wat hij van de volgende speelfilm kan verwachten.

In een reeks tweets die reageerden op een Twitter-gebruiker, herhaalde Gunn nogmaals waarom Cavill niet op zijn Superman film, terwijl hij ook uitlegde dat hoewel het een jongere Superman zou bevatten, het geen oorsprongsverhaal zou zijn. In plaats daarvan, zei Gunn, zal Superman tijdens zijn leven al veel mensen kennen tegen de tijd dat de film plaatsvindt – hij zal gewoon een jongere versie van zichzelf zijn in het proces.

Gunn nam ook even de tijd om te reageren op degenen die zich afvroegen waarom hij niet verder ging met Cavill in de hoofdrol. In een specifieke reactie zei een fan dat hij niet begreep waarom Gunn zo’n “koude onverschilligheid” zou hebben om Cavill te laten gaan. Gunn reageerde door te zeggen dat hij het helemaal niet koud had, dat hij Cavill verschillende keren had gesproken sinds de “zeer open, eerlijke en respectvolle discussie” en dat de twee “in orde” zijn.

Hoewel er niet veel bekend is over de aankomende Superman-film van Gunn, weten we wel dat er een jongere Superman in de rol zal spelen. In een recent rapport van Variety werd dit een beetje uitgebreid, waarbij in het rapport werd opgemerkt dat het script “zich zal concentreren op het leven van Superman als welpverslaggever in de fictieve stad Metropolis”.

In de reportage stond zelfs dat hij sleutelfiguren in de film zal ontmoeten, waaronder onder meer collega Lois Lane.

Exit mobile version